ANA SAYFA KURUMSAL ÜRÜNLERİMİZ REFERANSLAR ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM
Kurumsal
icerikResimler/779539331_43884.jpg
Siz sadece işinize odaklanın.

İşlerinizi kesintisiz bir şekilde yapabilmeniz için tüm bilgisayar ve çevre ürünlerinin bakım ve desteğini uzman personelimizle keyifle ve yorulmadan yapıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşterilerimizin isteklerine istenen kalitede, en ekonomik şekilde, tam zamanında ve her defasında cevap vermek, müşteri memnuniyetinin ölçülerek gerektiğinde sistemin iyileştirilmesine yönelik faaliyetler planlamak, müşterilerimizin gelecekteki beklentileri üzerine odaklanarak ve alanımızda teknolojik gelişmeleri zamanında ve yakından takip etmek suretiyle firmamızın sektörde rekabet payını ve dolayısı ile pazar payını arttırmak, Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekli geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve etkinliği için azami gayret göstermek kalite politikamızın temelini oluşturur.
 
VİZYONUMUZ;
Kendimizi, müşterilerimize üstün ve kaliteli hizmet vermeye adamış bulunmaktayız. Müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi profesyonel, saygılı, çözüm üretmek, yardımcı ve işbirliği içerisindeyiz.
 
MİSYONUMUZ;
Müşterilerimize, teknik destek hizmetlerinin kaliteli, ulusal ve uluslararası standartlar ve mevzuatlar çerçevesinde ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentilerin üstünde sunmaktır.

15 Mayıs Mah. G. M. Kemal Bulv. Denizli Çarşısı Kat:1 No: 133 DENİZLİ   +90 258 242 78 85   +90 258 242 78 86   info@makcom.net
Son Güncelleme Tarihi: 18.9.2018 Web Tasarım ve Programlama : Webkent Yazılım